MK | SQ

H·TOP Gran Casino Royal 4* Lloret de Mar

Шпанија Барселона - од 23.06.2017 до 03.07.2017

Локација:
Хотелот се наоѓа во познатиот комерцијален дел на Лорет де Мар, популарен по богатиот ноќен живот, ресторани, барови, продавници…

Сместување:
Сите соби се климатизирани со балкон со поглед на базен, бања, фен за коса, директна телефонска линија.

Содржини:
Хотел со одлична локација, особено погоден за млади парови. Секојдневно во хотелот се организираат разновидни дневни и ноќни активности. На располагање на гостите се базен, градина, тераса за сончање опремена со лежалки и чадори, 24ч рецепција, менувачница, сувенирница, ресторан, бар мини клуб, лифт, сеф и wi – fi со доплата.

Листа на цени