Најдете идеално патување
STD, ALL, 7 дена

Поаѓање
06.05.2018
Skopje 03:05 - Antalya 06:00

Враќање
12.05.2018
Antalya 23:55 - Skopje 02:20


Вклучени во вашата цена

Багаж - 23 кг
24ч корисничка услуга
Трансфер од/до аеродром
Аеродромски такси

Вкупната цена беше: 793 €
Денеска заштедувате -138 €
Цена по лице од 327 €
Вкупна цена 655 €

Add To Wishlist
Хотел
Локација:
Хотелот се наоѓа во Аланија,област Окурчалар, сместен на плажа.Одалечен 85 км од аеродромот во Анталија, 35 км од центарот на Аланија.

Сместување:
Хотелот има вкупно 207 стандардни соби со модерен интериер.Собите се опремени со тоалет и туш, када,фен за коса, централно/сплит ладење, музика, телефон, сеф со доплата, мини бар со вода.

Барови и ресторани:
1 главен ресторан, , 2 A la Carte ресторани, повеќе барови низ хотелскиот комплекс

Содржини:
2 отворени базени за возрасни, базен за деца,аква парк со 3 лизгалки, џакузи, сауна, турска бања, дискотека, соба за игри, мини клуб, одбојка на плажа,пинг понг, детско игралиште, пикадо,анимација, пешкири за плажа со депозит.